Rada 3 Pg DHy "Matecznik" im. A. Małkowskiego

Forum Rady 3 Podgórskiej Drużyny Harcerzy "Matecznik" im. Andrzeja Małkowskiego

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Rejestracja wyłączona. Tematy widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników.

#1 2014-01-11 12:01:00

 Giewont

Przyboczny

Zarejestrowany: 2011-09-24
Posty: 24
Punktów :   

HEBEL - ogólnie

W pierwszym biuletynie postanowiliśmy (ja z Maćkiem i Michałem Oleksym) kontynuować wygląd biuletynu z lat wcześniejszych, a więc cała praca przy edytowaniu wiążę się niemal wyłącznie z kopiowaniem. Powodem jest głównie fakt, że chcemy pierwszy numer ukończyć jak najszybciej, a drugim przypomnienie o genezie naszego HEBLA

Offline

 

#2 2014-01-21 17:19:50

 Giewont

Przyboczny

Zarejestrowany: 2011-09-24
Posty: 24
Punktów :   

Re: HEBEL - ogólnie

Kacper Augustynek dostał zadanie napisania jeszcze krótkiego artykułu odnośnie ostatniej zbiórce drużyny na Skałkach. Wybierze też zdjęcia zrobione z niej przez Mikołaja. Co oznacza że będziemy mieć minimum 2 strony do wydrukowania w kolorze. Nie mam pojęcia o cenach ani o formie drukowania, więc osoba powołana do drukowania a będzie to najpewniej Michał Wronkowski musi dowiedzieć się czy nie będzie lepiej jednak drukować wszystkiego czarno - białego.

Biuletyn musi pojawić się na najbliższej krótkiej zbiórce przed feriami a więc i przed zimowiskiem. Nie wiem czy jest sens robienia zbiórki w pierwszy tydzień ferii skoro na pewno znajdą się osoby, które gdzieś sobie w pogoni za babciami wyjadą, toteż należałoby to zrobić w przyszły tydzień, w następny weekend

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl