Rada 3 Pg DHy "Matecznik" im. A. Małkowskiego

Forum Rady 3 Podgórskiej Drużyny Harcerzy "Matecznik" im. Andrzeja Małkowskiego

Ogłoszenie

Rejestracja wyłączona. Tematy widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników.

#1 2012-11-26 16:05:11

leon95

Drużynowy

Zarejestrowany: 2010-01-04
Posty: 106
Punktów :   

Zimowisko / Biwak 2013

Chłopaki!

Mam do was takie pytanie. Czy jedziemy na zimowisko?
Czy nie lepiej pojechać na biwak?
Wyszło by dużo taniej i nie było by takiego problemu ze znalezieniem opiekuna...
Boje się tego że na zimowisko pojedzie bardzo mało osób...

Przez wysoki koszt a to zaraz jest po gwiazdce, sylwku ... rodzice będą spłukani...

Po drugie tak jak już pisałem są problemy ze znalezieniem opiekuna i nie wiem czy wyrobimy się z zebraniem kasy i kart do końca tego tygodnia.. PROBLEM JEST I TO DUŻY !  Powiedzcie co o tym myślicie? Mam nadzieję że podzielacie moje zdanie i pojedziemy na wspólny biwak w podobnym terminie...

Offline

 

#2 2012-11-26 19:31:30

 Giewont

Przyboczny

Zarejestrowany: 2011-09-24
Posty: 24
Punktów :   

Re: Zimowisko / Biwak 2013

jeżeli to taki problem jak opisujesz to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie żebyśmy sobie odpuścili zimowisko. zwłaszcza że wtedy będę miał okazję się pojawić na biwaku . takie jest moje zdanie

Offline

 

#3 2012-11-26 21:45:35

lazlo

Przyboczny

Zarejestrowany: 2011-09-24
Posty: 71
Punktów :   

Re: Zimowisko / Biwak 2013

noo niech będzie, szkoda tylko że wszystko opuszczamy (TDL, harce ćwików, zimowisko)

Offline

 

#4 2012-11-26 22:49:36

paczek

Gość

Re: Zimowisko / Biwak 2013

No żałuję, że nie pojedziemy, ale według mnie i moich obliczeń to nie ma różnicy. Bo:
1.Opiekuna i tak musimy miec
2.Czasowo biwak jest krótszy o 2 dzień (na krótszy się nie opłaca jechac)
3.Cenowo wcale nie będzie taniej bo cena maleje wraz z rosnoącą liczba jadących, a nie malejącą
Minusy nie pojechania ze szczepem:
-brak możliwości rywalizacji z innymi drużynami szczepu
-nie ma zabawy tylko robota dla kadry jak i zastępowych bo trzeba nad biwakiem spędzic na serio dużo czasu
-nie wiem czy jesteśmy gotowi jechac na coś takiego bo jesteśmy jeszcze tak na prawdę dziecmi i nie wiemy jak się zachowac
plusy:
-więcej czasu na znalezienie opiekuna, którego w tych terminach i tak nie znajdziemy bo każdy instruktór, któy nas interesuje ma sesje


Generalnie wyjdziemy słabiutko w oczach Szczepu, że nie potrafiliśmy się zorganizaowac, ale jeśli tak trzeba....
Decydujcie, pozostaję bez zdania. Dałem wam plusy i minusy - przeanalizujcie.

Czuwaj !

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl