Rada 3 Pg DHy "Matecznik" im. A. Małkowskiego

Forum Rady 3 Podgórskiej Drużyny Harcerzy "Matecznik" im. Andrzeja Małkowskiego

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Rejestracja wyłączona. Tematy widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników.

#1 2012-11-17 13:19:02

leon95

Drużynowy

Zarejestrowany: 2010-01-04
Posty: 106
Punktów :   

RADA U MAĆKA !!!

ZMIANA PLANÓW !!!

SPOTYKAMY SIĘ O 17;15 NA RONDZIE GRUNWALDZKIM !!!
O 17;36 MAMY AUTOBUS 173 Z RONDA GRUNWALDZKIEGO!!!
O 18;20 MAMY AUTOBUS 210 Z RONDA OFIAR KATYNIA!!!

- wysiadamy na " Murownia "
-bierzecie 20 zł na pizze + może jakieś picie/żarcie ze sobą+kasa na bilety
-karimaty i może śpiwory

Zaraz puszczę sieć!

Offline

 

#2 2012-11-21 20:18:16

leon95

Drużynowy

Zarejestrowany: 2010-01-04
Posty: 106
Punktów :   

Re: RADA U MAĆKA !!!

Niestety nie znalazłem wcześniej czasu a przydało by się podsumować co nie co.. W poście przedstawię sprawy które zostały poruszone na radzie. I na samym początku chciałbym podziękować Maćkowi a raczej jego rodzicom za gościnę i udostępnienie miejsca gdzie mogliśmy miłe spędzić czas.

Z rady :

1. Terminy zbiórek zastępów :

                                                      Jastrzębie ( ŚRODY GODZINA 16;30 )
                                                      Lisy ( CZWARTEK GODZINA 16;30 )
                                                      Żbiki ( WTOREK GODZINA 16;15 - 30 )
                                                      Kruku ( PONIEDZIAŁEK GODZINA 17;30 )

Cieszę się że godziny są w miarę rozsądne i nie sprawiają problemu z późnym wracaniem ze zbiórek. ( dodam to na stronę )

2. Stopnie : Z tego co mi ktoś nagryzmolił na kartce (pewnie lazlo) wynika :

Kacper Augustynek - zamykamy wywa i otwieramy ćwika
Daniel Śliwka - tak samo
Baltazar Augustynek - Zamykamy młodzika i otwieramy wywka

Mam tyle napisane jak któryś zastępowy ma coś jeszcze to pisać pod spodem.

NAPISAĆ ILE OSÓB POTRZEBUJE PATKI I PLAKIETKI !!!

3. Kolejną bardzo ważną sprawą jest zimowisko. Chciałbym żebyśmy na nie pojechali ale na razie nie mamy opiekuna i jest z tym nie mały przypał. Informacje o zimowisku :

..............................................................................................................................................................................................................................................................

od Ani Stawiarskiej<aniageniusz@gmail.com>;
hej,
to tak jedziemy do skomielnej czarnej. zebrania robimy w druzynach. koszt
350 zł
karty trzeba sobie druknac i wziac pieczatke od radka zeby nia podbic. 100
zł zaliczki zbieraja druzynowe do 1.12 do 2.12 wysylamy do mnie pelne LU
reszta wplaty do konca roku kalendarzowego


..............................................................................................................................................................................................................................................................

hej,

jeszcze raz chciałam przypomnieć Wszystkim o naszych ustaleniach zimowiskowych:

wpłaty zaliczki 100 zł ( bezzwrotnej) zbieracie od rodziców do końca listopada dajecie im po przyjęciu tej 100 potwierdzenie ( patrz załącznik)  na górze karteczki przybijacie pieczątkę drużyny. Razem z zaliczka ( zebraną od wszystkich czyli od kadry też!) i kartami przekazujecie to mnie 4.12 będę w okręgu od 18:30-19:00. Proszę, żeby każdy miał listę osób za która mi wpłaca i czyje karty oddaje.

Do 2.12 wysyłamy mi meilem listę uczestników alfbetycznie od nazwisk kompletną z wszystkimi peselami, kodami pocztoeymi itp.. zrobioną w WORDZIE!
Bardzo proszę odbierając karty od harcerek/ harcerzy/ rodziców sprawdźcie 10 razy te karty, czy są wszystkie podpisy, pieczątki, pesele itp. żeby nie trzeba było zwracać po 10 razy.


Proszę również do 2.12 o  ostateczne info odnośnie komendantów podobozów i ew drugich wychowawców.

Całość wpłaty czyli pozostałe 250 zł wpłacamy do 20.12 też do Was i wy mi przekazujecie pieniądze do końca roku kalendarzowego. Bedziemy się indywidualnie umawiać.

Gdyby rodzice pytali to:
- nie ma możliwości przelewania pieniędzy na żadnego konto.
- mogą dostać fv dopytajcie tylko o dane do niej.

Jeszcze w temacie płatności. Komendancie i wychowawcy nie płacą, drużynowi nie będący komendantami płacą połowę. Jeśli macie potrzebę dofinansowań jakiś osób w drużynie załatwiamy to indywidualnie ze mną.

Do końca roku proszę o kopię zatwierdzonych planów pracy oraz zgodę podobozu na wyjazd na zimowisko, oryginał zaświadczenia o kursie wychowawców lub rozkaz z datą mianowania pwd komendantów i wychowawców. Przypominam, ze wychowawca może być tylko czynna harcerka/ harcerz nie musi byc instruktorem. Gdyby ktoś miał jakąś wątpliwość to wychowawcą u dziewczynek jest dziewczynka, a u chłopców chłopiec!
Po wpłaceniu zaliczek dostaniecie też piweniądze na materiały programowe, po jutrzejszym spotkaniu z Radkiem napiszę Wam  jaka to będzie kwota.

Proszę o potwierdzenie odebrania meila.

Pozdrawiam,
Ania

..............................................................................................................................................................................................................................................................

Nic dodać nic ująć !!! do 25 listopada ( tak ustaliliśmy ) chcę mieć pełną listę ludzi którzy jadą + ZALICZKĘ + KARTY KTÓRE MAJĄ SOBIE WYDRUKOWAĆ NA STRONIE [ zaraz dodam].


4. Koszulki i polary.

Chciałbym uaktualnić tą sprawę. Każdy zastępowy i nie tylko ma  mi napisać kto? i co? potrzebuje... rozmiar / koszulka / polar... od każdego gości - czas do 25 listopada !!!

5. Składki.

O tym też również przypominam. Do 25 listopada chce mieć całość !!! Na razie nie dostałem nic ale mam nadzieję że zastępowi mają kasę u siebie i chcą mi zrobić niezłą niespodziankę i mi dać wszystko naraz - nadzieję ! a za razem racje prawda?

6. Wizytacje trwają o wynikach poinformuję was pod koniec następnego tygodnia.

7. Jakoby Piotr zdeklarował się że ma skaner to chcę żebyś przyszedł do mnie za tydzień po nie może być po lu przed zbiórką.

8. Mam do zaproponowania zadanie na ćwika. FILM ZACIĄGOWY CHĘTNYCH ZAPRASZAM po szczegóły do mnie.

9. Maciek! --- MASZ GODZINY chcę widzieć plakaty do końca tygodnia. +  do następnego zrobioną tablice drużyny w harcówce.

10. OŚWIADCZENIA  !!!! DO 25 LISTOPADA U MNIE  !!!! NAPISZĘ NIEDŁUGO KOGO MAM A KOGO NIE!

11. Wypad do Kwidzyna. Temat zostaje do rozpatrzenia w późniejszych terminach natomiast zdeklarowaliśmy się że jedziemy.

12. Punktacja ruszy w tym tygodniu. Mam nadzieję  !


TO CHYBA TYLE. Jak coś zapomniałem to pisać pod spodem ale mam nadzieję że nie

PISAĆ W ODNOŚNIKACH DO PUNKTÓW !!!

Offline

 

#3 2012-11-21 21:58:07

lazlo

Przyboczny

Zarejestrowany: 2011-09-24
Posty: 71
Punktów :   

Re: RADA U MAĆKA !!!

2. daniel nic nie zamyka 0.o mateusz gajda zamyka młodzika

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl