Rada 3 Pg DHy "Matecznik" im. A. Małkowskiego

Forum Rady 3 Podgórskiej Drużyny Harcerzy "Matecznik" im. Andrzeja Małkowskiego

Ogłoszenie

Rejestracja wyłączona. Tematy widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników.

#1 2012-10-29 23:46:08

leon95

Drużynowy

Zarejestrowany: 2010-01-04
Posty: 106
Punktów :   

RADA DRUŻYNY 29.09.2012

Dzisiejszą radę zaliczam do udanych pomijając fakt iż nie było Piotrka i Bartka. Poniżej przedstawiam ustalenia jakie zapadły na spotkaniu.

1. Strona została poprawiona ( Maciek )

2. Odnośnie Mikołaja i Bartka pozostawiam sprawę do wyjaśnienia to jest do znicza lub też do najbliższego spotkania z nimi. Ustaliliśmy że Bartek zostaje na razie na funkcji ale trzeba go zwizytować i zobaczyć co się dzieje u niego w zastępie. Chciałbym nie pozostawiać Mikołaja w zastępie Maćka tylko utworzyć nowy zastęp z ludzi innych zastępów. Myślę że Mikołaj dałby radę utworzyć nowy zastęp.

3. Co do Krzyży, chust, książeczek służbowych, patek i plakietek to osoby potrzebujące te rzeczy dostaną je w najbliższym czasie.

4. Zimowisko jest 20-24 STYCZEŃ ( drugi tydzień ferii ). Co do dokładniejszych informacji będziecie na bieżąco informowani.

5. Jutro o godzinie 17:30 odbędzie się zbiórka alarmowa. Kleimy chorągiewki. Pamiętajcie o patyczkach !!!

6. Podaję do wiadomości SIEĆ RADY DRUŻYNY :

      1. Mateusz Stępnikowski ( LEON )
      2. Krzysztof Bylica   ( BELA )
      3. Piotrek Dziewałtowski ( PITER )
      4. Maciej Skóra   ( LAZLO )
      5. Wojciech Zieliński ( WOJTAS )
      6. ( Bartek Fiszer )
      7. ( Mikołaj Werner )
      8. Mateusz Stepnikowski ( LEON )

Bubka i Pączek będą się dowiadywać ode mnie.  PRZYPOMINAM RÓWNIEŻ ŻE JAK KTOŚ NIE ODBIERA POMIJACIE TĄ OSOBĘ I PUSZCZACIE SIEĆ DALEJ aleeee PÓŹNIEJ NIE ZAPOMNIJCIE O TEJ OSOBIE TYLKO DO NIEJ DZWONICIE !!!!!!!!!  ZAPAMIĘTAĆ !!!!!!!!!!  :-)

7. Została poruszona sprawa patrolu medycznego. Co do szczegółów to poznacie więcej jak pogadam z Maćkiem ale to po zniczu.

8. Kronika.  Myślę że po prostu napiszę teraz listę i według niej będziecie wpisywać się do kroniki.

      1. KRUKI
      2. JASTRZĘBIE
      3. ŻBIKI
      4. LISY

Trzeba uzupełnić obóz ( 1 , 2 strony ogólnie co się działo. Myślę że zrobi to zastęp Maćka ). Jeżeli kronika zostanie uzupełniona zostaje oddana mi i ja ją oceniam i dostajecie za na punkty następnie ja ją przekazuję następnemu zastępowi. Warto się przyłożyć. :-)

9. Co do specjalizacji zastępów to dalsze szczegóły po zniczu.

10. Bardzo nam milo Maćku że zapraszasz nas na działkę Nie trzeba było ale jak się narzucasz to chętnie skorzystamy

11. Harce ćwików zostawiam otwarte i zachęcam do pojechania. Jak będę mieć jakieś info dam znać.

12. Składki. Co tu dużo mówić. Płacimy od września. Każdy zastępowy ma mi zebrać składki do 18 Listopada. Bardzo proszę o rzetelność bo to jest naprawdę bardzo ważne !!! Przypominam stawka jest 6 zł na miesiąc od osoby. Na razie płacimy za 3 czyli widzę po 18 zł od każdego członka drużyny. Można też zapłacić za cały rok wtedy proszę o 78 zł. Powodzenia i do roboty. Możecie wspomnieć o tym w waszej sieci zastępu- pójdzie łatwiej :-)

13. Podjęliśmy wstępną decyzję że jedziemy do Kwidzyna ;-) Miesiąc wstępnie marzec. Pogadamy jeszcze o tym.

14. Kurs zastępowych będzie i chciałbym żeby osoby które są na to gotowe wzięły w nim udział. Więcej info w późniejszych terminach.

15. Wojtek zastęp reporterski ? pomyślimy...

16. Kacper strona - muszę z nim pogadać

17. Śpiewnik interaktywny. Dobry pomysł na przyszłość ( po zniczu się tym zajmiemy )

18. Stopnie;

     1. Leon - otwarte HO pwd na najbliższej komisji
     2. Bubka - HO ( WTF!? ) pwd do otwarcia
     3. Pączek - HO trzeba otworzyć, i pwd
     4. Bela - trzeba to ogarnąć bela szkoda gadać... :<
     5. Maciej - rozpisać ćwika
     6. Piotrek - rozpisać ćwika
     7. Wojtek  - rozpisać ćwika
     8. reszta późnej...

19. Kurs wychowawców. Na razie znalazłem www.ekademia.pl/kurs/AkademiaWychowawcy tyle tylko że strasznie drogie. Fajne jest to że robisz go w domu i jest od już nie długo. Jak znajdę coś to wrzucę wy też coś podlinkujcie jak znajdziecie coś podobnego i w niższej cenie :')

20. Zastępowi pamiętać o oświadczeniach ( zgodach rodziców ) potrzebuję to jak najszybciej !!! kto nie dostał zgłosić się do mnie to dam !!! PAMIĘTAĆ !!!!

21. Maciej - PLAKATY U P2WS, PYCHO, TYNIEC>!!! + TABLICA U NAS W HARCÓWCE !!!!

22. NO I NA SAM KONIEC RZECZ NAJWAŻNIEJSZA CZYLI  " AKCJA ZNICZ 2012 "


Co tu dużo mówić

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                                 WARTY PRZY GROBIE   
                         
  OSOBY ODPOWIEDZIALNE : Michał Bałuka     ,       Krzysztof Bylica

                           Warty
         
                    1. 11;15 - 11;30         
                    2. 11;30 - 11;45
                    3. 11;45 - 12;00
                    4. 12;15 - 12;30
                    5. 12;30 - 12;45


Osoby wpiszę jak dostanę info.
OSOBY KTÓRE MAJĄ STAĆ MAJĄ BYĆ O GODZINIE 11 NA CMENTARZU PRZY STOISKU !!! W PEŁNYM ZIMOWYM UMUNDUROWANIU!!! CIEPŁO SIĘ UBRAĆ !!! MOŻECIE STAĆ W RĘKAWICZKACH !CZARNYCH!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
STOISKO NA RAKOWICACH

od godziny 16 ; 30 do godziny 20 ; 30

Osoby odpowiedzialne : Leon i Pączek
Reszta drużyny ( czyli wszystkie osoby biorące udział ) mają się określić i przez zastępowych dotrzeć do mnie. Chcę miech na kartce nazwiska i wtedy powiem dokładnie kto, kiedy stoi.Chciałbym dodać że jest to nasza najważniejsza akcja zarobkowa w całym roku harcerskim !!!Cały zapał jaki wsadzicie w przygotowanie i przeprowadzenie jej w jak najlepszy sposób zaowocuje w późniejszym czasie. Tak więc proszę was... DAJCIE Z SIEBIE WSZYSTKO I POKAŻCIE ŻE WAS NA TO STAĆ !!!

   
Myślę że to tyle w razie jakichkolwiek obiekcji pisać. Czekam na wasze komentarze. Piszcie najpierw punkt który komentujecie.

Bywaj M. !

Offline

 

#2 2012-10-30 12:05:07

paczek

Gość

Re: RADA DRUŻYNY 29.09.2012

Dobra robota Leon, damy radę !

 

#3 2012-10-30 16:05:30

lazlo

Przyboczny

Zarejestrowany: 2011-09-24
Posty: 71
Punktów :   

Re: RADA DRUŻYNY 29.09.2012

1. hehe gdybym miał się czepiać jest literówka w imieniu kacpra zastęp kruki 2. wpadłem na pomysł żeby mikołaj otworzył zastęp w bronowicach, podobno nie ma tam żadnej organizacji harcerskiej 0.o więc mogły by być tłumy ale to raczej do obgadania jeszcze 3. książeczki podpisujecie podbijacie czy coś? 7. fajnie by było gdyby ktoś na akcję wziął apteczkę drużyny 14. (...)osoby które są na to gotowe wzięły w nim udział.(...) ojoj chyba nie czuję się na siłach 21. POTRZEBUJĘ INFORMACJE OD ZASTĘPOWYCH NA TEMAT KIEDY MAJĄ DOKŁADNIE ZBIÓRKI! - tyle, dzięki

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl